کد خطای ارور ماشین های لباسشویی سامسونگ و الجی

کد خطای ارور ماشین های لباسشویی سامسونگ و الجی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که از ماشین های لباسشویی الجی یا سامسونگ استفاده میکنید و دچار مشکل شده باشه و کد اخطار برای شما نمایش آمده باشه ما در این بخش برای شما معنی این ارور ها رو خواهیم گفت.

ارور ماشین لباسشویی الجی

ماشین لباسشویی های الجی با الهام از فناوری دستی فناوری اینورتر دایرکت را طراحی کرده اند که هم به الیاف البسه آسیبی نمیرساند و هم باعث بهبود عملکرد دستگاه شده است.در صورتی که لباسشوی شما در عملکرد دچار مشکل شد ابتدا به ارور لباسشویی الجی دقت کنید. در زیر کد خطای ماشین لباسشویی الجی را مشاهده نمایید و علت آن را جویا شوید.

کد خطای ارور ماشین های لباسشویی سامسونگ و الجی

IE هیدروستات و ورودی آب
OE پمپ تخلیه
HE هیتر ارور
TE مقاومت ترمیستور
FE آب بیش ازحد هیدروستات
PE هیدروستات ۲۱-۲۳ اهم
CE قفل شدن موتور
DE سوییچ درب
UE نامتعادل بودن داخل دیگ
AE نشتی آب سوییچ کف

ارور ماشین های لباسشویی سامسونگ

سامسونگ سالهاست که مهمان خانه ی ما ایرانی ها شده است پس به سامسونگ و نمایندگی سامسونگ در سراسر کشورمان اعتماد داریم.در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی سامسونگ ابتداخود تعمیرکار لباسشویی سامسونگ خود باشید.در صورت عدم حل مشکل حتما و حتما با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی در تبریز تماس بگیرید. در زیر کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ را مشاهده نمایید و علت آن را جویا شوید.

کد خطای ارور ماشین های لباسشویی سامسونگ و الجی

۵E-E5-nd مشکل تخلیه موتورپمپ از داخل صدمه دیده-ولتاژ اشتباه به قطعات میرسد-این خطا ممکن است به دلیل یخزدگی در زمستان رخ دهد-لوله آب گرفتگی دارد( احتمال دارد یک جسم خارجی از قبیل اسکناس،سنجاق سر،سکه و… گیرکرده باشد) ترمینال پمپ وصل نشده است.

۳E ممکن است عملکرد برد دستگاه اشتباه باشدیا مدار کنترل مشکل موتور است چک کنید که کانکتور بطور صحیح متصل شده باشدو مشکل اتصال نداشته باشد-حرکت موتور بی ثبات است.
چون سنسور آن کار نمیکند.

۸E خطای MEMS SENSOR ابتدا سیم های مربوط به آن را چک نموده سپس اگرلازم بود MEMS SENSOR را تعویض کنید.

PF-2E-9E1-9E2 وضعیت ولتاژبرق مصرف کننده را چک کنید مشکل پاور.

AE-13E مشکل ارتباطی سیگنالها بین دو بردMAIN و SUB بدلیل مشکل ارتباطی دریافت نمیشوند-ارتباط کانکتور بینMAIN و SUB را با دقت چک کنید،به دنبال اتصالات اشتباه یا قطع شده باشید-برد PBA SUB را از پنل جدا وبدنبال لحیم سردی باشید.

۱۲E-BE1 مشکل سوئیچ (رله اصلی) هایی که بردرا نگه داشته اند دکمه استارت به صورت متناوب نگه داشته شده(برای ۱۲ ثانیه)-پیچ هایی که بردرا نگه داشته اند بیش ازحد سفت شده اند و خطارخ میدهد-بدلیل تغییر شکل پنل، کنترل.

۱۴E-BE2 مشکل سوئیچ (رله اصلی) دکمه ای غیراز استارت به صورت متنادب نگه داشته شده(بیش از۳۰ثانیه)-یکی از پیچ هایی که برد را نگه داشته بیش از اندازه سفت شده.

۱۸E-BE3 sr مشکل سوئیچ (رله اصلی) رله اصلی برد اتصال کوتاه شده است ، ترمینال رله اصلی درست وصل نشده است.

CE دمای آب هنگامی که دمای آب لباسشویی بالاتر از۵۵ درجه است و عمل تخلیه هم صورت نمیگیرد ، زمانی که دمای آب برای یک دوره ی خاص به ۵۵ درجه میرسد،دراین حالت آب تخلیه میشود ، به دلیل مشکل سنسورحرارتی هم میتواند باشد.

DE DE1 DE2 مشکل درب لباسشویی وقتیکه درب با فشار کشیده میشود، بدلیل دفرمه شدن زبانه درب تماس سوئیچ برقرارنشده و خطا میدهد . سوکت سوئیچ قفل به درستی وصل نشده است ویااینکه شکسته است، ممکن است این خطا به دلیل جریان نشتی متناوب ازیک سیم رخ دهد.ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد. سوئیچ استارت بطور متناوب خاموش و روشن میشود و گرمای بسیار زیادی تولیدشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *